Biuroserwis - hydraulik Andrzej Kozieł

Biuroserwis - hydraulik Andrzej Kozieł
Andrzej Kozieł
Miasto: Poznań
Był online: 5 lut 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 31 sty 2017

Opis towaru przez autora:

Andrzej Kozieł w wyniku wyrobionego doświadczenia w podparciu latami praktyki udziela usługi różnego typu w specjalizacji hydraulicznej aktualnie od 1987 roku. Jego bezkonkurencyjna znajomość bazowych, jak i zaawansowanych technologi pozwala na odnalezienie się poniekąd w dowolnej sytuacji.

Centrala fachowej obsługi hydraulicznej została zainicjowana w Warszawie.

Nadzwyczajne poświęcenie właściciela oraz obeznanie zezwala realizować prace przy kluczowych technologiach hydraulicznych i tych progresywnych. Oferowane usługi dotyczą od renowacji hydraulicznych również w przypadku nieoczekiwanej awarii czy montaże łazienkowe. Zakład również pozytywnie sprawdzi się w większych i bardziej złożonych pracach: całkowity monataż studzienek wodomierzowych, przepompowych, szamb betonowych i ekologicznych z własnymi projektami oraz odrębnych działaniach związanych z instalacjami wodnymi, grzewczymi, kanalizacyjnymi.

Przedsiębiorstwo dzięki wieloletniemu istnieniu na polskim rynku i z korzystnymi rekomendacjami klientów oferuje się w fachowych obsługach hydraulicznych nie tylko w miejscowości centrali, ale dodatkowo w całym województwie mazowieckim.

inż. Andrzej Kozieł

ul. Nowowiejska 20, Warszawa

Telefon: 500410422

E-mail: biuroserwiswarszawa@onet.eu

Www: http://hydraulik-warszawa.pl