Ogłoszenie nie jest ważne

Branża elektrotechniczna - traf do klienta

Branża elektrotechniczna - traf do klienta
Aleksandra
Miasto: Poznań
Był online: 6 wrz 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 2 wrz 2013

Opis towaru przez autora:

Jeżeli Państwa działalność jest związana bezpośrednio lub pośrednio z branżą elektrotechniczną i chcieliby Państwo dotrzeć do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców, ta oferta jest najlepszym rozwiązaniem. Macie Państwo pewność, że traficie jedynie do osób żywo zainteresowanych Waszymi produktami/usługami.

Jesteśmy dużą hurtownią materiałów elektrotechnicznych, nasi klienci to między innymi sklepy, hurtownie budowlane, instalatorzy, elektrycy czy pracownicy działów zaopatrzenia.

Oferujemy dwie możliwości zareklamowania się w siedzibie firmy:

Po pierwsze, mają Państwo możliwość wykupienia czasu antenowego. Telewizor LCD umieszczonym na sali sprzedażowej naszej hurtowni daje możliwość wyświetlania filmików wideo, obrazów czy też tekstów promocyjnych docierających do odwiedzających hurtownię klientów. Nie ma konieczności tworzenia filmów promocyjnych (jeśli Państwo takich nie posiadają), gdyż format prezentacji multimedialnej również jest obsługiwany.

Materiał reklamowy o długości 1 minuty 40 sekund będzie wyświetlany co 20 minut, co w sumie daje czas antenowy w wymiarze 5 minut w ciągu godziny. Koszt wynosi jedynie 80 zł za 14 dni. Oczywiście istnieje możliwość zadysponowania emisji na dłuższy okres.

Drugą możliwością jest umieszczenie banera reklamowego na ogrodzeniu siedziby. W tym przypadku mają Państwo możliwość wyboru baneru jednostronnego lub dwustronnego. Baner jednostronny może być zwrócony w stronę naszej siedziby i w związku z tym widoczny dla naszych klientów lub zwrócony w stronę zewnętrzną i widoczny dla pasażerów pociągów na trasie Poznań-Warszawa (co oznacza również pasażerów z Krakowa, Szczecina, czy Wrocławia

Koszt takiej reklamy jest również bardzo niski, gdyż wynosi jedynie 50zł za baner jednostronny lub 100zł za dwustronny miesięcznie (podana cena uwzględnia wielkość baneru 3mx2m, oczywiście możliwe jest wykupienie większej ilości modułów

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

PPHU Elektrohurt

ul. Wrzesińska 20

61-021 Poznań